OTEVŘENO - Frankie Paul John, Schodiště, Dunaj a Flamengo Reunion Session

Datum konání: 17.06. 2023 - 17.06. 2023
Místo konání: atrium Chomutovské knihovny

15.00 – FRANKIE PAUL JOHN
Chomutovská poprocková kapela, jež vznikla v roce 2018 a věnuje se interpretaci hitů domácí i světové produkce.
16.30 – SCHODIŠTĚ (ex Nahoru po schodišti dolů band)
Koncert ke 40. výročí vzniku kapely
18.30 – DUNAJ
Hudební skupina vznikla v roce 1986 v Brně, mezi její členy patřila například zpěvačka a houslistka Iva Bittová. Dnes vystupuje v sestavě Vladimír Václavek, Josef Ostřanský a Pavel Koudelka.
20:15 -FLAMENGO REUNION SESSION
Kapelou prošli zpěváci jako Petr Novák, Karel Kahovec, Viktor Sodoma nebo Vladimír Mišík. Současná sestava se opírá o dvojici původních členů, která pamatuje zlatou éru v době vydání legendárního alba „Kuře v hodinkách" ,Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara). Doplňují je Jan Holeček (klávesy, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír „Boryš“ Secký (klarinet, klávesy).

Vstupné na všechny koncerty 150,- Kč

Více informací na webové adrese https://www.otevrenochomutov.cz/.