Jiří Janda - V ZAHRADĚ - výstava uzavřena

Datum konání: 26.09. 2020 - 07.11. 2020
Místo konání: galerie Špejchar

Janda web

Zahrada - prostor skrytý před zraky kolemjdoucích, cosi tajuplného - Průhledy, Květy, Zvuky, Tvary, Znaky, Linie, Světla, Barvy, Stromy, Altány, Setkávání...
Rajská zahrada dětství? Nebo prostor všude kolem nás otevřený všem kteří nepřestávají naslouchat, objevovat, nebo třeba jen vidět dříve neviděné, zapomenuté...

Výstava  V ZAHRADĚ je volným výběrem z dlouhodobých projektů Jiřího Jandy uskutečněných mezi (2012 - 2020) na různých místech. Jejich společným motivem je především Okamžik, Událost a Záznam.
Několikaletá "vizuálně - hudební" spolupráce a setkávání s hudebníkem Vojtěchem Havlem v zahradě také přímo probíhala a téma skutečné (imaginární?) zahrady jako červená nit na sebe navazuje i v dalších autorových malbách a obrazech.