Komentovaná prohlídka výstavy s přednáškou

Datum konání: 13.02. 2020 - 13.02. 2020
Místo konání: galerie Śpejchar

Jiří Jiroutek – Na cestě / On the Road – komentovaná prohlídka výstavy s přednáškou
Chomutovská knihovna ve spolupráci s Jiřím Jiroutkem připravila komentovanou prohlídku výstavy Na cestě / On the Road právě probíhající v galerii Špejchar. Autor osobně představí svá díla, poodhalí zákulisí jejich vzniku a na následné přednášce s promítáním návštěvníkům přiblíží i místa vzniku některých děl.

Autor ve svých fotografiích zachytil místa nejen v Čechách, ale i v zahraničí. K vidění jsou jak momenty z přírody, tak i detaily architektury.

Zájemce o prohlídku s přednáškou prosíme o včasnou rezervaci na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či 727 914 279. Akce bude realizována jen při přihlášení minimálně 10 lidí.

Vstupné 50,- Kč/osoba