Cesta za životem a čajem po Taiwanu

Datum konání: 18.11. 2019 - 18.11. 2019
Místo konání: Velký sál 2. patro

Cesta za životem a čajem po Taiwanu

Taiwan Cha je platforma, která se snaží přiblížit život a kulturu na Taiwanu. Její dva zakladatelé Petr a Roman na Taiwanu trávili více jak rok života a při návratu do Čech zjistili, že se tu o tomto nádherném ostrovním státě moc neví. Proto rozjeli projekt Taiwan Cha, s jehož pomocí píší o dění, historii a kuriozitách na Taiwanu, nabízí čaje dovezené od tamních farmářů, distribuují taiwanskou literaturu a přednáší o cestování po tomto pacifickém státě.

Na pozvání Chomutovské knihovny nyní přijíždí se svým projektem do Chomutova a těšit se můžete jak na cestovatelskou přednášku, tak i na čajovou ochutnávka a třeba si přijít pro tip, kam na Taiwanu vyrazit pokud se tam chystáte.

Rádi vás uvidíme v pondělí 18. listopadu v 17:00 na velkém sále Chomutovské knihovny.

THAIWAN CHA