Storytelling "Zajíc a zajíc"

Datum konání: 24.04. 2019 - 24.04. 2019
Místo konání: Velký sál

Storytelling je ve zkratce řečeno vyprávění příběhů. Je to návrat a znovuobjevování hluboce zakořeněné tradice vyprávění. Je to ta nejpřirozenější lidská činnost i umění zároveň. Vypravěč je jako rybář v loďce. V moři příběhů hledá takové, které nutí k zamyšlení. Naučí vás nahodit udici a ulovit příběh, který bere dech, otevírá srdce a přináší změnu. Do Chomutovské knihovny přijde hrát a vyprávět Martin Hak - vypravěč na jevišti, lektor vypravěčských dovedností a práce s příběhem.

Inscenace "Zajíc a zajíc"

- dva zajíci a několik slušných prů-švihů, a to se ti dva ani neznali. Dva opravdu syrové příběhy nikoliv o zvířátkách. Jakmile totiž někdo chce mít něco jednoduché, případně zadarmo, jde do tuhého.

Syrové příběhy o hrůze způsobené touhou osvědčit se. Příběhy o krutosti za níž stojí rozum bez citu, zisk bez ohledu.

Hraje a vypráví vypravěč příběhů Martin Hak.

Určeno dospělým divákům, případně dětem od 10 let v doprovodu rodičů.

storyteling