Zpíváme pro UNICEF

Datum konání: 20.03. 2019 - 20.03. 2019
Místo konání: Kostel sv. Ignáce

unicef

Pěvecké sbory pomáhají dětem. V ČR mají pěvecké sbory velkou tradici a bohatou členskou základnu. Hodně z nás ve sboru prakticky vyrostlo, a i díky tomu bylo naše dětství krásné. V jiných částech světa ale spousta dětí takové štěstí nemá. Vyrůstají v chudobě, v nebezpečném prostředí a často jim chybí i základní věci, které my považujeme za samozřejmost (např. čistá voda, léky, lékařská péče, vzdělání), některé bohužel i předčasně umírají. Pěvecké sbory po celé republice se rozhodly udělat dobrou věc a uspořádat koncerty v rámci akce Zpíváme pro UNICEF. Výtěžek z těchto koncertů putuje na jeden z programů UNICEF na pomoc dětem. V kostele sv. Ignáce vystoupí: Hlahol Chomutov, Happy Smile, Rainbow Band ZŠ Duhová cesta.