SUPERMARKET SVĚT

Datum konání: 14.01. 2019 - 02.03. 2019
Místo konání: Vestibul oddělení naučné literatury

Unikátní výstava objektů míří do chomutovské knihovny

Chomutovská knihovna hostí unikátní interaktivní výstavu Supermarket SVĚT. Výstava vede nejen ke zkoumání věcí a okolností jejich výroby, ale i ke zkoumání vlastních otázek a postojů. Po domluvě ji mají možnost navštívit se svými učiteli žáci ze škol v celém regionu a samozřejmě široká veřejnost, ve dnech od 14. 1. 2019 do 2. 3. 2019. Výstava bude k vidění v provozních hodinách knihovny v předsálí oddělení naučné literatury, odborný výklad si lze objednat na T: 607 042 016.

Supermarket SVĚT

Víte, kolik váží vaše oblečení a kolik je potřeba na jeho výrobu vody? I toto se můžete dozvědět v rámci interaktivní výstavy Supermarket SVĚT, kterou hostí chomutovská knihovna. Návštěvníci si mohou také zkusit zaplatit za čokoládu pěstiteli kakaovníku a sledovat, kde se peníze po cestě k němu ztrácejí. K prozkoumání zve rovněž mobil v nadživotní velikosti, který v sobě ukrývá neobvyklá překvapení.

supermarket svět