Výstava prodloužena - Tajemný svět bezobratlých

Místo konání: Galerie Lurago

VÝSTAVA PRODLOUŽENA DO 28. 2. 2019, OBMĚNA EXPONÁTŮ 31. 1. 2019

Tajemný svět bezobratlých

Makrofotografie je poměrně složitý fotografický obor, který však nabízí nepřeberné množství inspirace. Společně nahlédnete do světa bezobratlých, kterému se autor věnuje více než 35 let. V současné době pracuje jako kurátor entomologické sbírky v Oblastním muzeu v Mostě a tak se stal koníček i jeho prací. Na velkoformátových fotografiích se Vám představí nejrůznější druhy bezobratlých, které je velmi obtížné v přírodě objevit a tak zůstávají většinou ukryty před našimi zraky. Jde o drobné, až velmi drobné tvory, kteří mají jen několik milimetrů a tak jen díky obrovskému zvětšení je můžete vidět. Na fotografiích uvidíte drobné i větší pavouky, brouky, mravence, kovově zbarvené vosičky, ale například i portrét blechy.