Zdeněk Pohlreich

Datum konání: 28.11. 2018 - 28.11. 2018
Místo konání: Velký sál

UPOZORNĚNÍ:

Jelikož je o akci poměrně velký zájem, zahájíme prodej vstupenek již hodinu a půl před začátkem akce.
Prodej vstupenek začne v 15.30 před velkým sálem ve 2. patře chomutovské knihovny.
Každému zájemci prodáme takto s předstihem maximálně 3 vstupenky. Děkujeme za pochopení.

A ještě jedno doporučení závěrem. Pokud si budete přát od pana Pohlreicha podepsat knihu, zakupte si jí s předstihem, na místě nebudou knihy ke koupi k dispozici.

"Svůj život jsem se rozhodl zasvětit gastronomii a restauračnímu byznysu a mám to štěstí, že mé představě dobrého jídla nasloucháte. Děkuji vám za to a těším se v chomutovské knihovně." Zdeněk Pohlreich

Kuchařky pana Pohlreicha si můžete s předstihem zakoupit v knihkupectví Luxor a nechat si je na konci besedy podepsat. Na místě k dispozici nebudou.

Pohlreich final

Beseda s autogramiádou