Youtuber FAYNE

Datum konání: 19.09. 2018 - 19.09. 2018
Místo konání: atrium chomutovské knihovny

Youtuberům se v chomutovské knihovně líbí, po KOVYM přijede rebel FAYNE. Youtuber s tak trochu jiným hůmorem. Baví ho dělat si srandu snad úplně ze všeho. Faynova videa, která mívají průměrně 400 000 shlédnutí, často řeší reakce veřejnosti na nečekané situace. Jak on sám říká:" Servus, jsem kluk z vesnice a točím videa na YouTube, takový srandičky, sociální experimenty a tak." Nejoblíbenějším videem mezi odběrateli je NEČEKANÁ PUSA PRANK!, která má přes 1 100 000 shlédnutí. Jeho youtube kanál má 245 000 odběratelů. Přijďte se FAYNA zeptat třeba na to, jaké bylo jezdit po Hradci v rušném provozu na rotopedu? Už se těšíte jakou parádičku vyvede v Chomutově? Nenechte si ujít, s FAYNEM na viděnou v Chomutovské knihovně.

Vstupné: 50 Kč s platným čtenářským průkazem, 90 Kč všichni ostatní

Youtuber Fayne   menší