Přijela Afrika

Místo konání: atrium

afrika   web

Přijela Afrika

Nedostanete se letos na dovolenou pod africké slunce?  Přijďte do knihovny.

dětská bubenická skupina JAMBO, workshop bubnování, afrických tanců, africká hudebně taneční show – BaToCu, Fireshow, muzikohraní s africkými nástroji, malování na obličej, africká dílna

Vlahý letní večer, jako stvořený pro trochu nefalšované africké zábavy. Nemusíte nikam jezdit, Afrika přijede k nám. Vytvořili jsme unikátní spojení místních nadšenců pro Afriku s tradiční africkou skupinou BaToCu, která přiveze africkou kulturu přímo do chomutovského atria. Skupina BaToCu reprezentuje tanec západní Afriky a katedru HAMU po celé České republice i v zahraničí. Během afrických vystoupení vás čeká pestrý doprovodný program v podobě Afrického Muzikohraní, kdy si budete moci vyzkoušet africké hudební nástroje, připravena bude i africká dílna a FAIR TRADE občerstvení.