3-2-1 PRÁZDNINY!

Místo konání: atrium

3 2 1 prazdniny

3-2-1  Prázdniny!

Přijďte se s námi těšit na prázdniny.

pouliční divadlo Divadlo KAKÁ, koncert  Tequilla band ZUŠ Chomutov,  studentská kapela  SETOPLETE, tvořivé dílny, malování na obličej

V Atriu odstartujeme prázdniny ve velkém stylu! Na akci přijalo pozvánku alternativní pouliční divadlo KAKÁ, které se zaměřuje zvláště na dětské diváky. Do Chomutova přijedou poprvé a představí jejich nastudování Ezopový bajek. Divadlo tvoří dvě sympatické slečny Jana Kollertová a Štěpánka Vanická, pro které po vystudování FAMU byla dětská tvorba jasná volba. Janu Kollertovou mohou znát vaše děti jako Valentinku z pořadu TV MINI UNI na Déčku.

Dalším hostem je chomutovský Tequila band, který už 15 let ukazuje výbornou kvalitu, nadšení pro hudbu a podporuje mladé talenty z našeho města. Vyvrcholením celé akce bude pražská studentská kapela Setoplete, kteří se  v Chomutově rovněž představí poprvé. V jejich repertoáru uslyšíte všechny hudební žánry, nejvíce však míří do popových vod s příměsí SKA, které vám velmi rychle připomene prázdninovou atmosféru.