Mladá píseň 2018

Datum konání: 22.06. 2018 - 22.06. 2018
Místo konání: atrium chomutovské knihovny

MP

V nepřeberném množství pěveckých reality show, které na nás chrlí televizní kanály, můžete
snadno přehlédnout tradiční soutěže, mezi které patří také chomutovská Mladá píseň, soutěž v interpretaci populárních písní. Soutěž přitahuje zpěváky z Chomutova a okolí již 28 let! V minulém roce byla poprvé soutěž rozdělena na dvě kategorie, 12 – 15 let, 16 let a výše. Do letošního ročníku se přihlásili zpěváci nejen z Chomutova, Kadaně, Jirkova, ale i z Mostu. Zazní např. písně od Arethy Franklin, Kristíny, Dolly Parton Justina Biebra, skupiny Mirai či Radiohead… Přijďte do atria chomutovské knihovny v pátek 22. června, kde od 17.00 hodin bude soutěžit o první místa, ale i o přízeň publika, více jak 20 soutěžících, mezi nimi, napříkladv 1. kategorii, hudební skupina Potěr z Chomutova. Kromě odborné poroty, bude mít každý divák možnost, dát svůj hlas jednomu ze soutěžících a zvolit tak vítěze i laické poroty.