connected - Lucie Stříbrská

Datum konání: 03.04. 2018 - 30.06. 2018
Místo konání: kostel sv. Ignáce - náměstí 1. máje Chomutov

connected
Jsme spojení. Jsme jedno. Nejen mezi sebou navzájem ale také s celým vesmírem... Chvíle, kdy cítíme největší jednotu a čas bez povšimnutí plyne závratnou rychlostí, jsou takové, kdy jsme ve flow - ve stavu naprosté přítomnosti a bezvýhradné lásky k bytí, aniž bychom si to možná uvědomovali.
Do takových stavů se každý dostáváme jinak, ale existijí univerzálnější chvíle prakticky pro každého z nás - a právě takových 6 je zachycených na mých fotografiích - 6 důležitých věcí pro člověka mezi nebem a zemí

Fotografka Lucie STŘÍBRSKÁ  provozuje školu mobilní fotografie - SMARTOGRAFIE  (www.smartografie.cz). Pomocí návodů, článků a videí se snaží prezentovat to nejlepší ze současného světa mobilní fotografie.
/ Nabízí EBOOK zdarma pro veřejnost a pořádá fotografické workshopy).