KOVY - youtuber, videobloger

Datum konání: 04.06. 2018 - 04.06. 2018
Místo konání: atrium chomutovské knihovny

kovy web

Karel Kovář alias Kovy je jeden z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších youtuberů. Má více než 630 tisíc odběratelů a letos opět vyhrál v anketě Czech Blog Awards titul Videobloger roku. Aktuálně studuje marketing a PR na Univerzitě Karlově v Praze a má mj., blízko také ke knihám. Přijďte si s ním do atria chomutovské knihovny popovídat.

"Jelikož moje maminka pracovala v knihkupectví, vyrůstal jsem doslova obklopen knihami a lidmi, kteří je milují. Už od dětství mě knihy fascinují, protože je beru jako portál do nového světa a jsem si jistý, že mi neuvěřitelně pomohly s rozvíjením fantazie, kterou dnes pravidelně vybíjím ve svých videích. Čtení je pro mě cestou úniku z reality, rozvíjení osobnosti, vzdělávání se nebo jednoduchým odreagováním," říká.

vstupné 50,- Kč pro ty, kteří předloží platný čtenářský průkaz chomutovské knihovny, ostatní: 90,- Kč