April open air

Datum konání: 28.04. 2018 - 28.04. 2018
Místo konání: atrium SKKS Chomutov /kostel sv. Ignáce Chomutov

April open air

První letošní open air akce v atriu SKKS Chomutov, na které vystoupí regionální hudební skupiny Noční klid, Martin Jáchym & The Common Sense, When Goodbye Means End, Dokruhu, Hot pants a host, pražská Dukla.

Její písničky jsou v češtině. Cítit je z nich nostalgie i láska ze sídliště, citují se v nich úryvky z básní Jana Zábrany nebo Borise Pasternaka. Debutové EP Vinohrady, nahrané během loňského léta jen tak z radosti, naznačuje, že Dukla by mohla pohnout českou alternativní scénou. Kombinace dědictví českých šedesátých let a současných světových trendů se zpěvnými texty, se kterými se člověk dokáže identifikovat. Kluci jsou hitmakeři!" říká Jakub Jirásek z festivalu Miro a kapely Cold Cold Nights.

Při nepřízni počasí se akce přesenu do prostor kostela sv. Ignáce na náměstí 1. máje v Chomutově.