#KRUŠNOHOLKA

Datum konání: 10.04. 2018 - 10.04. 2018
Místo konání: velký sál ve 2. patře SKKS Chomutov

Krusnoholka

JAK MĚ CESTOVÁNÍ PO SVĚTĚ DOVEDLO KE STOPOVÁNÍ VLKŮ V KRUŠNÝCH HORÁCH aneb věci se dějí nevyhnutelně

Bc. Štěpánka Kadlecová vás zve na vyprávění o svém životě, který nemá jasný směr, neb se vždy stane něco, co by si ani v té nejšílenější představě nevymyslela. Vše však vychází z jednoho „záškoláctví“ a z neplánovaného výletu na Nový Zéland, který odstartoval sled událostí, díky nimž se stala profesionálním stopařem vlků v Krušných horách.
Nikdy  neměla velké cestovatelské sny, vždy se chytala pouze příležitostí, které ji umožnily se někam podívat, díky čemuž nastaly příležitosti něco zažít, až z toho nakonec vznikla příležitost otevřít si svůj krušnohorský backpacker v novozélandském stylu a stát se krušnohorskou průvodkyní. Krušnými horami vás pomocí fotografií provede i během svého povídání, stejně tak ostatními zeměmi, které měla možnost navštívit.
Byla by ráda, kdybyste z přednášky odešli namotivováni cestovat a otevření novým příležitostem, které se vám budou nabízet, neboť jedněmi dveřmi se dostanete k dalším, až
nakonec zjistíte, že díky jednomu nepatrnému rozhodnutí, jste se dostali k práci snů.
vstupné: 50,- Kč / studenti a senioři: 30,- Kč