Chomutovská knihovnaChomutovská knihovna

TRANSLATE

Vážení čtenáři,
od 1. března můžete v rámci online čtenářského konta používat platební bránu k zaplacení poplatků vyšších než 10,- a k prodlužování stávajících registrací s maximálně měsíčním předstihem před koncem platné registrace.

Pokud chcete využít slevu na registraci v rámci rodiny (viz Ceník) nebo u vás dochází ke změně čtenářské kategorie (např. žák - student, pracující - důchodce), platbu za registraci vyřizujte prosím pouze osobně při návštěvě knihovny.

Po zaplacení registračního poplatku je potřeba se v nejbližší době dostavit na jedno z registračních míst (odd. čítárna v hlavní budově, pobočka Březenecká nebo kino Oko) ke kontrole osobních dokladů a k podepsání aktuální přihlášky (smlouvy s knihovnou).
Pokud tak čtenář neučiní do jednoho měsíce od zaplacení, bude mu čtenářské konto zablokováno.

Návod na užití platební brány najdete zde a podmínky užití platební brány najdete zde.